Profilová stránka prodejce

VIGOSS CZ s.r.o.

VIGOSS CZ s.r.o.

Sortiment:
Široký výběr dámských a pánských jeansů, kalhot, dámských riflových sukní, šatů, kolekce dámských a pánských svetrů, košil, vest, jarních a zimních bund a kabátků, dále trika s krátkým i dlouhým rukávem, šátky, kabelky, opasky, sluneční brýle. V letním období velký výběr šortek, riflových dámských i pánských krátkých kalhot. V zimě také nabízíme šály, čepice a rukavice. Možnost nákupu dárkových poukazů jako dárek v hodnotě 500 Kč a 1 000 Kč.
Kontakty:
Tel.: tel. 495 522 028, mobil: 724 355 607
web: http://www.vigossjeans.cz
Otevírací doba:
Po - Ne 9:00 - 20:00

Módní značka VIGOSS byla založena v roce 1996. Za krátkou dobu své existence se dynamicky rozvinula v perspektivní a oblíbenou módní značku. Od roku 1998 tuto značku v ČR a SR zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ, s.r.o, která začala budovat velkoobchodní síť odběratelů a zároveň vlastní maloobchodní prodejny pod označením VIGOSS JEANS. Seznam prodejen naleznete na  www.vigossjeans.cz.

Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně a zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru a kvalitní materiály. Snaží se o slušivou módu nejen pro mladé. Mezi nejžádanější výrobky pánské i dámské kolekce patří jednoznačně džínsy všech délek a střihů. Naše kalhoty jsou především oblíbené pro svůj materiál, zpracování, střih a pohodlí. Z našich kolekcí se dále velmi dobře prodávají dámské a pánské bundy, trika, svetry, košile a ostatní sortiment. Další velkou předností našich výrobků je přijatelná cena, která osloví široké spektrum zákazníků, kteří ocení kvalitu za rozumnou cenu. Našim cílem bylo a je vytvořit takové prostředí na našich prodejnách, aby se v něm zákazníci cítili dobře a aby zde nalezli zboží a služby, které jim budou plně vyhovovat.

Vedle značky VIGOSS, naleznete na naší prodejně v OC Albert v Hradci Králové další velmi kvalitní značky. Dámskou i pánskou kolekci nabízí německé značky Lerros a Gin Tonic, dále pak dámskou kolekci zn. Kenny´s. Jedná se o značky, které navrhují oblečení ležérního stylu, velmi dobré kvality a v ucelených kolekcích, které spolu velmi krásně barevně ladí. 

Dámská kolekce obsahuje velikostní sortiment od vel.34 až do vel.46. Pánská kolekce od vel.M až do vel. XXXL.

Dále u nás naleznete značky, které nabízí dámské a pánské jarní i zimní bundy. Jedná se o zn. COLLETI, Maribo, Reset, ALPINE PRO.

Také Vám rádi doporučíme velmi kvalitní a elegantní zn. RAMONS, která vyrábí pánské svetry a mikiny zajímavého vzhledu, a to i v nadměrných velikostech 3XL až 6XL.

Srdečně Vás zveme na návštěvu naší prodejny VIGOSS JEANS v OC Albert v Hradci Králové.

Fotogalerie prodejny