Pro média

Obchodní centrum Albert Hradec Králové vlastní společnost AHOLD Czech Republic, a. s. Jedná se o českou dceřinou větev nadnárodní společnosti Ahold se sídlem v Amsterdamu. Společnost byla založena v roce 1990, původně pod názvem Euronova, a. s., a na český trh vstoupila mezi prvními maloobchodníky. Svůj první supermarket s názvem Mana otevřela v roce 1991 v Jihlavě.

V současnosti společnost AHOLD Czech Republic, a. s., provozuje více než 280 prodejen supermarket a hypermarket Albert. V roce 2010 společnost obsloužila více než 180 milionů zákazníků a zaměstnávala téměř 13 000 lidí.

Síť moderních prodejen Albert spolehlivě pokrývá celou Českou republiku. Supermarkety i hypermarkety Albert pro zákazníky pravidelně připravují akční nabídky nejžádanějšího sezónního zboží za zvýhodněné ceny, na které upozorňují rozesílanými informačními letáky.

 

V nákupním centru naleznete na 20 obchodů, 2 restaurace a kavárnu, cca 900 parkovacích míst, což je ale jen minimum z toho, co Vám nabízíme. Součet všech nájemních jednotek nabízí širokou a zajímavou nabídku obchodů a služeb pro celou rodinu.

Přijeďte k nám nakoupit a vyzkoušejte všechny výhody, které Vám nabízíme.